Kids and Heroes
Domácí hardcore punks Scalp a Victims of Hate spojili síly na split LP
Nekro 02/10/2017 Cz/Sk, Novinky

Na začátku října vychází split LP dvou domácích hardcore punkových kapel Scalp a Victims of Hate. Obě strany desky byly nahrány ve vyškovském studiu Davos. Strana Scalp je zdarma ke stažení na Bandcampu a ukázky ze strany VOH najdete na jejich Bandzone.

Scalp jsou punkoví nezmaři z širokého okolí Liberce a Brandýsa nad Labem. Po split CD s brandýskou kapelou Aorta z roku 2012 a 30kusovém CD singlu Zákon džungle (2013) je toto třetí nahrávka za 10 let existence kapely. Deska vyšla v nákladu 300 ks a to na průhledném červeném vinylu barevně korespondujícím s typografií.

Victims Of Hate jsou z Prahy a hrají svůj crustem načichlý hardcore už více jak 15 let. Na kontě mají několik nahrávek, které vyšly u známých českých labelů (PHR, Cecek) a stejně jako u jejich kolegů je toto první vinylový zářez na pažbě.

Fotomateriál, z kterého vychází propracovaný design, desky nafotil spřízněný punkový fotograf Miloš Potužák. Fyzický nosič je k dostání u labelů, které se podílely na kooperaci: Véva records, Dis-šröt records, Apatrida records, Bad Littel Boy records, 666 Schmeichel kabinet a Brandeys city rockers records.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com