Kids and Heroes
Dobří punkeři se vracejí. Legendární UK Subs se chystají do Rock Café
Redakce 25/01/2020 Pozvánky

V úterý 28. ledna se opět po roce vrátí britská punková legenda UK Subs do pražského Rock Café. V jejím čele stojí charismatický Charlie Harper, který letos oslaví úctyhodných 76 let. Předskočí jim švýcarská punk-rocková čtveřice Nasty Rumours. Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti GoOut.

UK Subs se po klubech a festivalech pohybují již více než 40 let a bezpochyby patří mezi ty, kteří psali punkovou historii. Vydali dokonce dvě alba, která dosáhla do britské top ten – Brand New Age a Crash Course. Jsou také autory hitů jako Stranglehold, She’s Not There, Warhead, nebo Teenage.

Jako support vystoupí švýcarská čtveřice Nasty Rumours, která v Praze také není žádným nováčkem. Ačkoliv tato ’77 punk-rocková parta vznikla teprve v roce 2013, za sebou mají koncerty hned v několika evropských zemích nebo také turné po Austrálii a Jižní Africe.

Legendární britský punk ovládne Rock Café již v úterý 28. ledna 2020. Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 330,- + poplatky v předprodejní síti GoOut.


Více informací: www.rockcafe.cz

FB event: http://www.facebook.com/events/392878541364817/

O autorovi

Diskuze

  • Facebook(0)
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com