Kids and Heroes
Do Prahy se vrací P.R.O.B.L.E.M.S. se smrští punkového rocknrollu
Martin Suicide 17/01/2016 Pozvánky

V pátek 19. února, bez mála po roce od svého předešlého pražského koncertu, dorazí do Modré Vopice P.R.O.B.L.E.M.S., kapela složená z ostřílených portlandských punks, jejíž sestavě vévodí Kelly Halliburton, bývalý člen Resist, Detestation či Severed Head of State, který v současnosti působí mimo jiné v Pierced Arrows (ex-Dead Moon!). Nejnovějším přírůstkem v kapele je pak Brian z u nás dobře známých Hellshock.

Jako jedna z předkapel se stejně jako před rokem představí Just War, domácí záležitost vezoucí se na motörheadovské metal punk vlně, v duchu Inepsy nebo Born dead icons. Toto duo doplní ještě dvojice Normals? a Funkce Šroubu.

To co Kelly a spol v P.R.O.B.L.E.M.S. produkují, je jednoduše napsaný a vztekem poháněný přímočarý špinavý rocknroll, smíchaný ze starým US hardcore punkem. To výsledný produkt zásadně přibližuje ke kultovním a o poznání starším sousedům Poison Idea a to je nad veškerou pochybnost i účel. P.R.O.B.L.E.M.S. v sobě mají ovšem ještě více rocknrollové špíny, čerpající z odkazu Motörhead v jejich nejlepších letech, což spolu se suverénní pódiovou prezentací, tvoří z kapely nekompromisní rockovou mašinu. Jak se ale dá očekávat od nonkonformních chlápků ve středním věku, není to jen prázdná rocknrollová póza na kšeft, ale čistě autentická jízda plná punkové energie se vším všudy, evokující časy kdy punk byl záležitost mladá, svěží, divoká a nespoutaná.

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com