Kids and Heroes
Do Prahy míří streetpunx Bad Co. Project, pohrobci kultovních Oxymoron
Redakce 23/10/2017 Pozvánky

Kapela, která v roce 2006 vstala z popela rozpadnuvších se Oxymoron a která se pojmenovala podle posledního songu, který kdy tahle kultovní kapela nahrála. Bad Co. Project začali tam, kde Oxymoron skončili. Pro ty, co nevědí, tak Oxymoron byla dost zásadní kapela působící v letech 1992 – 2002, hrající přímočarý streetpunk a která ve své fanouškovské základně spojovala jak punks, tak skins a přesně tak i zněla… jako syrová hudba pouličních kids.

Bad Co. dal do kupy zpěvák Sven Sucker v roce 2006 a prvního, koho přibral do party, byl Andy – bubeník další kultovní kapely – Mad Sin. Přidalo se ještě dalších pár fellaz ze spřátelených kapel (např. Frontkick nebo Towerblocks) a vydali první desku Sucker Stories. Hudebně se jedná o řízný street punk, jaký jsme znali od Oxymoron. Kapela nepatří v rámci koncertování k nejaktivnějším, a proto byste si neměli nechat ujít jedinečnou příležitost vidět Bad Co. Project naživo.

Tahle sláva se uskuteční v pátek 17.11. ve strahovském Klubu 007, kde Bad Co. vystoupí společně s pražskými Kung-fu Girlz, kteří budou čerstvě po nahrávání první velké desky, takže se můžete se těšit na nový materiál.

Tohle je akce, která by vám neměla uniknout, protože trvalo přes tři roky, než se podařilo Bad Co. dostat do Prahy. Můžete se těšit na to nejlepší ze š(Š)patné společnosti.

Předprodej lístků běží přímo na Sedmičce, info a možnost zaslání lístků poštou na mailu labestiabooking@gmail.com.

Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com