Kids and Heroes
Do Bubnu míří Joel Sarakula, northern soulový stylař a britpopový elegán
Danny 09/08/2016 Pozvánky

Pod hlavičkou Prague Allnighters do České republiky zavítá britský zpěvák Joel Sarakula se svojí kapelou. A není ani trochu náhoda, že tenhle přísný stylař a elegantní podivín zahraje právě v pražském Bubnu. Joel Sarakula čerpá především ze soulu, britpopu a indiepopu, do nichž se občas vloudí odkazy na rané disco, což v jeho podání vytváří nebezpečně hitovou směs. Vloni vydal ceněnou desku s názvem The Imposter, kterou natáčel v Londýně, Berlíně a Sydney. Všech dvanáct songů, které na ní najdete, je nakažlivě tanečních, přesto chytrých a ne prvoplánových. A to je rozhodně důvod, proč si procvičit pár northern soulových kroků a figur na živou muziku, ne?

21. září tak budete stát jen před jedinou otázkou. Zapnout si košili až na poslední knoflík ke krku, nebo si nechat sakra hříšnou rozhalenku? Přijďte se podívat, jak válí Joel Sarakula dřív, než to bude cool!

Kde: Klub Buben, Myslíkova 8, Praha 2
Kdy: 21.9.2016 od 20:00
Fb event.: https://www.facebook.com/events/1680980035549636/

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com