Kids and Heroes
Jinjer vyprodávají klub za klubem. Takhle to vypadalo v MeetFactory
Jana Vařečková 03/12/2019 Reporty

Space of Variations, kteří přijeli stejně jako Jinjer z Ukrajiny, energicky otevřeli našlápnutý večer plný tvrdé hudby v MeetFactory. Odezvou jim byly slušné ovace a nebezpečný moshpit. Zato finská kapela Khroma, která kombinuje elektronické prvky se zuřivými kytarami, se u některých diváků neshledala s pochopením a nejeden člověk se během vystoupení vzdálil k barové turistice a následnému doplnění tekutin před představením větších kapel.

Na The Agonist se už celá vyprodaná hala opravdu zaplnila a metalová párty probíhala v plném proudu. Od téhle kanadské bandy nesměly chybět staré pecky jako Panophobia, ale fanoušci se dočkali i nejnovějšího singlu The Gift Of Silence, který celý klub doprovázel nebezpečným kotlem.

Nejočekávanější vystoupení večera bylo po tříminutovém odpočtu na třídílných obrazovkách otevřeno wall of death. Pocit, že ten pravý hell právě začal, vyvolalo tu pravou euforii. Ovace gradovaly a dlouhé vlasy vlály prostorem. Jinjer ukázali, co v nich opravdu je a bylo jasně vidět, proč mají show právem vyprodanou. Nejeden song byl doprovázen zpěvným chorálem potem promočeného publika. Show plná světelných efektů, atmosferických projektorů a samozřejmě našlápnutým setlistem zanechala v každém ze zúčastněných pocit, že tuhle ukrajinskou partu určitě nevidí naposledy.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com