Kids and Heroes
Desperáti z Billy The Kid míří na 007, s Antillectual a Empty Hall Of Fame
Redakce 16/08/2015 Pozvánky

Kostaričtí Billy The Kid se už v neděli 18. října předvedou na Sedmičce! Tentokrát na svou štaci berou zvíře stejně neurvalý, jako jsou oni sami – novou desku Gorilla. Beatdown, temná strana hip-hopu a asfaltovej humor. Okopaný tenisky a zběsilej výraz v očích sbalte na kopec s sebou.

ANTILLECTUAL (Holandsko) už jsou bez debat jedna ze špiček evropského punk rocku. Mají za sebou 10 let strávených na pódiích po celém světě, pět řadových desek a nespočetně singlů a kooperací.

Na kontě mají turné po boku legendárních jmen jako jsou Propagandhi nebo Boysetsfire a koncerty s NOFX, Bad Religion, Rise Against, The Gaslight Anthem, Against Me!, Hot Water Music nebo Anti-Flag. Jestli vám to připomíná seznam na kompilaci „best of 90s and 00s punk rock“, tak to nejen celkem odpovídá, ale zároveň to vystihuje seznam kapel, které Antillectual bezpochyby ovlivnily.

V Antillectual také pár let působil Tim Vantol, kterého jste mohli v Praze vidět sólově loni v Crossu. Aktuální desku Antillectual – Perspectives & Objectives si můžete poslechnout třeba tady.

Neméně důležitá součást večera budou pánové z EMPTY HALL OF FAME, kteří se nedávno vrátili z turné po Brazílii. EHOF jsou aktuálně nejspíš nejpracovitější česká hardcore punk kapela, která si svoje místo v klubech v Čechách i po Evropě tvrdě vydřela a taky právem zaslouží.

//

Na místě VEGANSKÉ OBČERSTVENÍ a samozřejmě distro VINYL BROTHERS

V průběhu celé akce se nebude kouřit.

Facebook event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com