Kids and Heroes
Deset let po rozpadu vyjde na vinylu debut kanadských skins Lancasters
Danny 06/06/2015 Novinky, Zahraniční

The Lancasters byli prostředním článkem mezi Subway Thugs a Bishops Green mezi lety 2000 – 2005. Tahle banda z kanadského Vancouveru si vzala to nejlepší od evropských i amerických oi! kapel a v roce 2003 jim vyšel na CD u Longshot Music debut s názvem Alexander And Gore. Když v roce 2005 šli The Lancasters podruhé do studia, kapela se rozpadla a nahraný materiál nikdy nevydala.

Jenže na jejich troskách vznikli Bishops Green a do repertoáru zařadili i několik skladeb od The Lancasters, které si rychle našly fanoušky. Zájmu o původní desku Alexander And Gore nemohli odolat v Pirates Press Records, a tak poprvé vychází debut deset let rozpadlé kapely na vinylu. Čtyři barevné verze, nový artwork, dvanáct skladeb.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com