Kids and Heroes
Demented Are Go v čele se šílencem Sparkym se vrací na Sedmičku
Redakce 20/02/2014 Pozvánky

Ve čtvrtek 13. března zaplesají srdce všech fanoušků psychobilly, na strahovský klub 007 dorazí psychobilly legenda Demented Are Go, která přiveze svůj psycho kabaret. Po boku jim budou stát domácí veteráni Green Monster a o afterparty se postará DJ Gargoil.

DEMENTED ARE GO (uk)

Není stoupence psychobilly, který by neznal Demented Are Go. Ovšem jejich věhlas přesahuje daleko i do dalších hudebních scén a stylů. Oni totiž Demented Are Go, ačkoliv jsou základním kamenem celé psychobilly kultury, mají v sobě o hodně navíc. Syrovost a dravost punku, krutost metalu i zábavnost rockabilly. Show je vytuněná maskami a kostýmy. Zombie horror a Elvisův krutý taneček přes tři pekla v jednom. Z kapely je cítit ostřílenost více než 30 let hraní (a doprovodných extempore)! Frontman Sparky je kultovní figura a „Dementi“ jsou naživo jak výboj vysokého proudu. Sedmička dostane dávku temného rock´n´rollu a luxusní umrlčí zábavy. U toho byste neměli chybět.

GREEN MONSTER (cz)

Tradičně s Demented Are Go vystoupí také miláčci (psycho) publika a bezpochyby tuzemská top kapela ve svém žánru – Green Monster. Nové album Bloody Run je hotové a je to pecka. Čtyřčlenné rock´n´rollové komando roznese každý večírek na kopytech. Záhrobí je jejich základnou, krásné pin-upky jejich společnicemi a nemilosrdná tanečně hudební zombie párty jejich posláním.

AFTER PARTY – DJ GARGOIL!

Předprodej:

Lucky Hazzard & Klub 007 Strahov – 250 Kč

Ticketstream.cz – 280 Kč

Na místě – 320 Kč

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com