Kids and Heroes
Dejte si letní live session od domácí punkrock stálice Burning Steps
Michaela Klocová 02/02/2021 Cz/Sk, Novinky

Burning Steps se po boku stájových kolegů z Dayspeed Music v srpnu 2020 zúčastnili prvního ročníku nahrávání live sessions, které vznikly ve spolupráci labelu s nově vznikající platformou ZeSlapTo sessions.

Během deseti dnů se na dvoře bývalé hrobnické chalupy u hřbitova ve středočeských Slapech vystřídalo celkem pět kapel různých žánrů zastupovaných platformou Dayspeed Music. Cílem bylo, aby si kapely odvezly audiovizuální záznam zhotovený při místní live produkci vybraných tracků a potkaly se s ostatními členy labelu, se kterými se, i kvůli žánrové různorodosti, na které si DM zakládá, běžně nesetkávají na jednom pódiu. Burning Steps přijeli jako první a celý první ročník  na ZeSlapTo sessions tak otevřeli.

Studio, postavené v místní dílně na zahradě, dalo za vznik několika autentickým nahrávkám. O kompletní zvukově technický support se postaralo studio Megahit Lair Daniela Šubrta, frontmana  kapely The Drain a praotce celého labelu, videa pak vznikala pod taktovkou průběžně se měnícího teamu: Adam Ernest, Kateřina Pekárková, Kateřina, Kateřina Husáková, Pavel Chrastil a Oskar Stolín.

Videa ostatních kapel zastupovaných Dayspeed Music budou postupně zveřejňována na k tomu běžně využívaných serverech. Celá akce proběhla za finanční podpory SoundCzech. V plánu je na celou akci navázat a v produkci live videí i nadále pokračovat.

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com