Kids and Heroes
Degradace slaví 14 let spolu a slibuje nový videoklip
Redakce 10/10/2013 Pozvánky

Ostravská kapela Degradace oslaví 2. listopadu své 14. narozeniny tradičním každoročním vystoupením v jejich domovském klubu Barrák. Jako hosty si tentokrát přizvala kapely Plexis, N.V.Ú. a Apple Juice. Přímo na akci taky proběhne premiéra nového klipu Degradace.

DegradaceDEGRADACE
Ostravská punk´n´rollová stálice jede dál a začátkem roku vydala zatím své poslední album Heroes are Dead. Na svém tradičním narozeninovém koncertě projede to nejlepší ze své tvorby a dojde i na novinku! Proběhne totiž premiéra videoklipu k zbrusu nové skladbě, jež ku příležitosti oslav hoši natočili.

PLEXIS
Jedna z nejstarších punkových kapel u nás (1984). Svou zatím poslední deskou Vohul to nám pánové okolo strejdy Mucha ukázali, že nepatří do starého železa a v kuloárech se proslýchá, že už se pomalu připravuje další album. Kdo si pamatujete jejich loňské skvělé vystoupení na Barráku, tak už víte, že se máme na co těšit.

N.V.Ú.
„Nebát se, nestydět se!“ to je motto Štěpána Málka, frontmana této další neméně známé punkové legendy. A podle toho také vypadají jejich vystoupení, která jsou plná živočišné energie a naprosto bez zábran. Jejich 100% pogo punk vám roztancuje vaše zkroucený nohy.

APPLE JUICE
Tahle parta pražských veksláků soustředících se okolo kytaristy Dušana Lébla doveze do Ostravy svůj tuzex punk. Kapela sice dlouho nic nevydala, ale za to pilně koncertuje. Určitě si ji nenechte ujít, protože v našich moravských končinách se tak často zase nevyskytují.

START: 20:00
VSTUP: před 20:00 – 120,- / po 20:00 – 150,-

Den předtím, tedy 1. listopadu, vystoupí toto seskupení kapel (vyjma N.V.Ú.) také ve Frenštátě pod Radhoštěm v music klubu Lubina. Přijďte první listopadový víkend oslavit s Degradací.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com