Kids and Heroes
Deerhunter, průkopnící psynoise rocku tohoto tisícíletí, po dekádě opět v Praze
G.Zs 08/06/2018 Pozvánky

V půlce června se do Prahy vrátí atlantští psychedelici Deerhunter i s charismatickým podivínem Bradfordem Coxem. Kapela, která ovlivnila celou generaci kytarovek, vznikla již v roce 2001. Deerhunter hlásí návrat. Očekáváme nový materiál.

Do povědomí se dostala dodnes zásadními deskami Cryptograms (2007) a Microcastle (2008), která je mnoha uznavanými hudebními servy vnímaná jako revoluční deska tohoto roku . Na ně navázaly další, které nastavenou laťku rozhodně neshodily. Poslední Fading Frontier vyšla před třemi lety.

Předskokanen bude Vorhees. Pod tímto psedonymem schovaná Dany Wachs, v New Yorku tvořící zvuková kouzelnice, která dvě dekády doprovázela jména jako St. Vincent, Perfume Genius anebo Grizzly Bear, aby teprve před rokem začala hrát sólo. Loni vydané „Black Horse Pike” je poklonou nočním jízdám do odlehlých částí měst, ambientní kontemplací gradující v malý velký orchestr.

Deerhunter /US/ + Vorhees /US/
14. 6. 2018 – Meetfactory
Fb event

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com