Kids and Heroes
Debutová deska BOY je komplet, venku je další ukázka
Redakce 11/02/2014 Cz/Sk, Novinky

Po skoro roce neúprosné práce na debutové desce BOY oznamují, že je kompletně hotová a v těchto dnech se lisuje v Loděnicích. Album nazvané Darkest Visions si můžete přiblížit další zveřejněnou ukázkou Never Break Us Down, na které s kapelou spolupracoval Rudee z Degradace a zahostovali si v ní Shawn Smash (Total Chaos) a Ronnie King (producent NOFX, Rancid, Offspring). V blízkých dnech můžete čekat exkluzivní premiéru jedné z nových skladeb i u nás na webu.

Deska vyjde v několika verzích a v několika zemích, a to jak na LP (Voltage records, Rebel Sound rec.), tak i na CD u německého prestižního vydavatelství Wolverine Records. Předprodej bude zahájen ve středu 12. února na kapelním nově spuštěném e-shopu, který najdete na boy-punk.com. K prvním 50 kusům z předprodeje dostanete jako dárek splipmat (podložka z tvrdé látky pro desku na gramofon) s motivem Voltage records.

Tímto měsícem BOY vyráží na společné tour s Pipes And Pints, kdy společně navštíví sedm měst jak v České republice, tak na Slovensku. Křest alba proběhne 3. března v pražském Roxy ve společnosti místních partiček Tales Of Error a Hanba.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com