Kids and Heroes
Dead Letters, Junk Food a Bad Taste zahrají na poslední akci v Klubu Buben
Kráťa 27/02/2017 Pozvánky

Death is not the end! Ano, sice to bude poslední koncert v Klub Buben ever, ale i přes zánik zůstane tato Díra v Myslíkově ulici ve vzpomínkách všech zúčastněných minimálně do doby, než fyzická schránka posledního pamětníka padne do hlíny. Než sedneš na tramvaj, sepiš pro všechny případy závěť, zapiš se na čekací listinu transplantace jater a vem si spacák, karimatku a ešus, protože den poté v pátek startuje i oficiální dopitná a je možné, že budeš dlouho nezvěstný.

Na pohřbu zahrají:

Dead Letters
Zkušené mělnické duo, které vede Bohouš z bývalých Anyway. Parádní rock’n’roll garáž, která naprosto věrně dokazuje, že s minimalismem nejdál dojdeš! Raw power!

The Junk Food
Nahodíme černou a vpustíme do vás cheap, fast & easy rock’n’roll. Tříminutový písničky nemáme, nemáme ani z ničeho radost a chceme tyto pozitivní vlny vyslat přímo k vám!

Bad Taste
Zanechají v tvých ústech nepříjemnej zápach! Zkušení i mladí se dali dohromady, aby do tebe vpustili super energickou a melodickou power/pop/punk jízdu!

POZOR: Klub Buben naštěstí hledá náhradní prostory, kde by podobné dýchánky pokračovaly i nadále. Nemá cenu zmiňovat obrovskej kulturní přínos, který by tu s námi zůstával i v budoucnu. Jestli o něčem víš, neváhej kontaktovat samotný klub na FB nebo třeba mailem na: klubbuben@gmail.com.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com