Kids and Heroes
Dávka post-punku v novém videu kalifornských Plague Vendor
Danny 20/03/2014 Novinky, Zahraniční

Nejnovějším přírůstkem do rozlehlé stáje Epitaph Records jsou kalifornští Plague Vendor. V půlce dubna téhle čtveřici, která nalezla pojmenování v mexické lidové slovesnosti, vyjde na CD a vinylovém dvanáctipalci debut nazvaný Free To Eat.

V klipu k písni Black Sap Scripture, která bude celou desku otevírat, můžete okusit jejich post-punkové vnímání muziky, s drobným náhledem do slepé uličky goth-punku. Deset songů se na novém albu vejde zhruba do dvaceti minut a frontman Brandon Blaine uvádí jako největší inspiraci při tvorbě jména Andy Kaufmana, George Carlina a Jacka Kevorkiana. Slušná sbírka!

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com