Kids and Heroes
Dánští mods Movement se zastaví kromě Prahy i v Plzni a Bratislavě
Danny 08/09/2015 Pozvánky

The Movement z dánské Kodaně dal dohromady textař a kytarista Lukas Shefrey v roce 2002. Hard mods, kteří neváhají říct NE! Oficiálními vyhledávacími cestami se o nich nedá příliš zjistit, zprávy o sobě dávkují střídmě. Místo toho komunikují svojí hudbou, texty a prohlášeními. Songy o vztazích kombinují s ostře vyhraněnými politickými sděleními. The Movement prohlašují, že lidé by měli přemýšlet. O sobě, o svém vztahu k politice a o současném zřízení. Chtějí být inspirací a hlasitou hudbou dodat odvahu sobě i lidem, kteří jsou ochotni naslouchat.

The Movement se do České republiky vrací téměř po třech letech a přiváží s sebou loňské EP s názvem Outrage. 6.10. zahrají v Plzni Pod Lampou, 9.10. v pražském Bubnu po boku místních Kung-Fu Girlz a 7.10. si vystřihnou koncert u našich východních sousedů v bratislavském Refreshi, kde jim budou společnost dělat Lord Alex.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com