Kids and Heroes
Další zátěžová zkouška strahovské Sedmičky je tu, přijíždějí Yuppicide
Danny 15/03/2016 Pozvánky

Newyorská krvežíznivá bestie Yuppicide se vrací do Prahy. A za rámeček si to opět nikdo nedá. S autoritami neslučitelná, cenzurou nedotknutelná, politicky neřádsky vyhraněná smečka geniálních šílenců dostane každou show o stupeň dál. Neklidná dravost punku a nezkrotná síla hardcoru se potkají ve stylu… zkrátka ve stylu Yuppicide. Prorazili si svou vlastní unikátní cestu, alba Fear Love, Shine Box či Dead Man Walking jsou perlami v našich sbírkách. Od roku 1988 až do teď, přísně, velmi svižně, upřímně, intenzivně a s jasným názorem… A vždycky po svým! Na Strahov vezou novou desku Revenge, Regret, Repeat.

Speciální host večera je Repelent SS – kdo zažil, ten prostě ví. A kdo náhodou neví, dostane za vyučenou holt poprvé. Mocnej drtivej hardcore na hranici příčetnosti, straight to face, polkni to nebo padni.

Klub 007 Strahov, 20.3.2016
Open 19.00 / Ticket 250 Kč
pořádá Ladrogang

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com