Kids and Heroes
Crouch – Warning Shot
Jura 09/04/2016 CD, Recenze

Nikdy jsem nebyl skalním vyznavačem a fanouškem hardcore. Vždy jsem naopak byl zastáncem poněkud melodičtějších záležitostí. Poslední dobou se ke mně dostalo pár alb HC kapel, které mě začaly přesvědčovat o tom, že stojí za to se probírat kalnými vodami internetů. Jedna z těchto kapel by mohla být i brněnská banda Crouch, jejíž první CD se mi dostalo do rukou.

Syrový zvuk desky a naléhavý hlas zpěváka vytvářejí správnou atmosféru a při poslechu pár songů z alba jsem si začal říkat, že to je jedna z kapel, které bych chtěl zažít naživo. Na desce je pár momentů, které mě opravdu chytaly za žebro a které se mi brzo vryly do paměti. Zejména při songu Red, Kings Of Destiny a ve skvělé Rule Your Destiny.

Při poslechu celého alba se může muzika zdát trochu jednotvárná. V tomto případě bylo možná rozumnější vybrat pár nejzásadnějších věcí a ty hodit na album. Nebral bych to ale jako vadu na kráse, spíš jako postřeh člověka, který tráví dost času v autě a pouští si kompletní alba. Na druhou stranu, dvanáct věcí na desce je tak akorát. Booklet desky Warning Shot je stylově „zamračený“ a jen podtrhuje celkový koncept. Nechybí anglické texty a na zadní straně fotka samotných členů, aby bylo jasno, s kým máme tu čest.

Nové album kapely Crouch neurazí žádného fanouška žánru a osloví lidi na okraji této odnože. A po naposlouchání desky se těším, až budou Crouch hrát někde poblíž, abych na ně mohl zajet. Take the power into your hands!

Info

Rok vydání: 2014
Nahráno v: Davos studio Vyškov
Odkaz: bandzone.cz/crouch

Tracklist
1. Rule Your Destiny
2. Kings Of Today
3. Warning Shot
4. Eat My Shorts
5. Red
6. Cheap And Nasty Fake
7. First Impression
8. F.Y.A.
9. Trash
10. Crouch
11. Sick
12. Slow Down

O autorovi

Prostý kmán, s kritickým pohledem na svět, se zájmem pouze o kvalitní muziku a pokleslou zábavu.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com