Kids and Heroes
Comeback roku: poslouchejte předzvěst chystané řadovky Satanic Surfers
G.Zs 20/02/2018 Novinky, Zahraniční

Satanic Surfers vydávají ochutnávkový sedmipalec s názvem Usurper. Najdete na něm dva songy, titulní Usurper vyjde také na nadcházejícím albu Back From Hell. Takže si zapište do diářů datum 13. dubna 2018, protože jedna z nejzásadnějších kapel melodického hardcore punku se vrací s osmou řadovkou.

Satanic Surfers, švédská legenda kolem Rodriga Alfara, který je znám i z kapel jako Atlas Losing Grip, nebo Andy Dahlströma z Terrible Feelings, vydala poslední desku Taste the Poison v roce 2005. V posledních pár letech se začali společně pod známou značkou objevovat na různých výjimečných akcích a jako special guest na pár festivalech. Teď to vypadá, že se dočkáme regulérního turné. Takže kdo zaváhá…

Photo: Robert Samsonowitz / RBRT CREATIVE

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com