Kids and Heroes
Co odtajnil adventní kalendář s nálepkou Rock For People 2020?
G.Zs 06/01/2020 Pozvánky

Tak jako loni i letošní adventní čas jsme si mohli zpříjemnit každodenním odtajňováním z line-upu festivalu Rock For People. K již prozrazeným headlinerům, jen namátkou Green Day, Fall out Boy, The 1975, jsme si tak mohli den po dni udělat radost rozbalením řádky zajímavých jmen.

Třeba takových, jako P.O.D. – legendární nu-metalová klasika, Machine Gun Kelly – současný raper, který propojuje rockové rify s trapem a hip hopem, nebo populární Skillet či miláčci Sum 41.

My se kromě na dříve zveřejněná jména, jako Weezer, Neck Deep, Dream State či De Staat, těšíme především na kanadské punkrockové hejsky PUP, talentované softfrockery Sophie and The Giant, energické punk rockery The Menzingers, mladé pop goth rockery Hot Milk, japonské experimentátory Man With A Mission či irské alternativní máničky The Scratch.

A co vy? Už se těšíte? A na co nejvíc? Jaká kapela či interpret vám ve výčtu chybí?

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com