Kids and Heroes
Co má v přehrávači Venca Zlo ze Slush Records?
G.Zs 28/02/2019 Co má v přehrávači...?

Toxic Jesus. Bubeník. Kytarista. Vydávač zvuků různých frekvencí, filmař, zvukař, pisálek, vicemistr republiky ve švihlé chůzi, kreativec a především masivní zhulka. Momentálně je snad jediný v galaxii, kdo vydrží bubnovat se stoner šílenceme z Acid Row. Pořád taky drží svoji bandičku výrobců úchylných popěvků Dildo Boyz, a pokud nezaskakuje za někoho jiného ve spřízněných kapelách, je jednou z postaviček z Lego stavebnice Slush Records. Tím vším je Venca Zlo. A tady je jeho topka z přehrávače.

 

Poslední 3 – 4 roky dycky tohle on repeat.

Violent Soho – WACO

Hungry Ghost je určitě v mnoha ohledech lepčí, ale za timhle albem jdu pokaždý, když potřebuju pozitivní vibes. Odpálim bůčo, zapnu YT a sjedu klidně i všechny klipy. Rifíky jsou jednoduchý až debilní, ale tvrdý a nekompromisní. Za mě nejlepší z kapel, který se točí okolo labelů I OH YOU a Ratbag Records. Tohle chci naživo.

1000mods – Repeated Exposure To…

Kapela, která mi představila stoner rock. To, co poslední dobou tlačim do bicích, vychází drtivou většinou od bubeníka z 1000mods. Prvním albem Super Van Vacation položili základ, kterej neomrzí ani po desátým brku a padesátým přehrání, a s každym dalším albem je to jenom lepčí. A naživo úplně nejlepčí.

Nine Inch Nails – Fragile

Před pár lety mě přestala bavit kytara, tak jsem začal blbnout se synťákama a postupně jsem se dopracoval možná až k trochu nezdravýmu obdivu k NIN, kterej vyústil až k tématu mojí bakalářský práce – „Hudba Trenta Reznora ve filmech Davida Finchera“. Reznor je muj fakt hodně oblíbenej hudební experimentátor.

Frank Zappa – Does Humor Belong to Music? (LIVE)

Hudební vele-génius, kterej se nebál dělat si prdel z okolního divno světa, ale i sám ze sebe. Tenhle chlap prostě řikal nahlas přesně to, co si myslí, ale bohužel ho nikdo moc neposlouchal, protože nebyl náboženským fanatikem, nebral drogy, nebyl republikán ani demokrat a nezpůsoboval mediální skandály, zkrátka regular everyday normal motherfucker. Dejte si živák Does Humor Belong to Music a zaměřte se hlavně na texty. Rozhodně jeden z mejch největších heroes.

Limp Bizkit – Chocolate Starfish And the Hot Dog Flavoured Water

Od Aerodromu je tahle kapela skoro mým denním chlebem. Fred Durst je pro mě synonymem pro čůráctví a Wes Borland zase pro ultimate guitar hero. Je to tvrdý, je to namyšlený, je to nasraný a má to rifíky. Kdo tvrdí, že jejich performance na Aerodrome byla strašná, ať se jde hned zabít. #bringthenumetalback

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com