Kids and Heroes
Co má v přehrávači Tom z The Fialky?

Baví nás nahlížet do osobních přehrávačů muzikantů a znovu tu pro vás máme další díl této rubriky. Už víme, co nejčastěji poslouchá Tom, bubeník pražských 77 punx The Fialky. Nezapomeňte, že jsou The Fialky samozřejmou položkou v line-upu tradičního koncertního cirkusu Kids And Heroes Xmas, který se nezadržitelně blíží.

 

Cock Sparrer – Shock Troops

Klasika z Londýna, která se nikdy neoposlouchá. Jedno z nejlepších alb, který mám dokonce na picture vinylu.

The Last Resort – This Is My England

Dlouho jsem jim nějak nemohl přijít na chuť, asi kvůli většinou špatným nahrávkám, ale tohle album je fakt pecka, jedna hitovka za druhou. A jen tak mimochodem, letos se objeví na jedný vánoční supr spešl akci v Praze. :)

Perkele – Confront

Ďáblové ze Švédska. Hodně dobrý album, ostatně skoro jako všechny jejich alba. Ideální na párty, ty jejich melodický a zpěvný songy pak vyřvává celá banda.

Rancid – Indestructible

Mám rád tuhle Armstrongovu partu a víceméně všechny jejich vedlejší projekty – Frederiksenovy Bastardy, Old Firm Casuals nebo nově i Freemanovy Charger. Parádní třeba na dlouhý služební cesty, pak to všechno pěkně a zvesela utíká. :)

Guns N‘ Roses – Greatest Hits

Někdo je miluje, jinej nesnáší. Já patřím k první skupině. Za mě jedna z top kapel vůbec, samozřejmě ještě spolu s Queen a AC/DC, to musí bejt taky.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com