Kids and Heroes
Čo má v prehrávači Roman K. zo skupiny Bratislavské Dievčatá?
Palo Zavodský 14/03/2020 Co má v přehrávači...?

Stále nás neomrzelo vyzvedať, čo majú v prehrávači osobnosti hudobnej scény, a aj preto tu máme ďalší diel nášho prehrávača. Tentokrát sme zisťovali, čo počúva Roman K. zo skupiny Bratislavské Dievčatá.

 

Johnny Moped – Real Cool baby

Starý Johnny sa zničoho nič zjavil 2016 s doskou It’s a real cool baby a je to smršť. Perfektná energická doska s odkazmi aj na preslávny album Cycledelic zo 78’ho. Titulná skladba Real Cool Baby je hit jak hovado. Dobrá téma, našlapané, dynamické plus Johnnyho špecifický prejav, nádhera.

The Members – Working Girl

Members zbožňujem už roky. Nedávno som natrafil na ich ostatnú výberovku a Working Girl je jasná voľba. Rozkošný veselý chytlavý hit. Vždy mi poskočí moje vetché srdiečko. I am definately in love with working girl.

Cyanide Pills – Big Mistake

Týto punkáči s Leedsu mi svojimi doskami, ale aj namakanými live vystúpeniami zobrali dych. Nové, svieže, krásne melodické. Hitofka Big Mistake má výborný nápad aj aranž. Daj si to. Vezme si ťa a už nepustí.

Buzzcocks – Gotta Get Better

Krásny singel Buzzcocks z roku 2020, bohužiaľ už bez zosnulého Petea Shelleyho. Je to myslím cover Steve Digglea. Pre mňa s nutnou dávkou smútku a nostalgie, ale aj nádejou. Hrá to naozaj Buzzcocksovski krásne a má to krásny text.

Urban Dogs – Limo life

Harper, Knox, Gibbs… čo už iné by si čakal než bomby. Limo life je pecka z 1983, hrávajú ju aj Subs na svojich koncertoch. Drsný zvuk, pekné stredné tempo a z textu tak krásne punkovo páchne beznádej a nežné opovrhnutie. Hit hodný rozhlasu.

O autorovi

Slovenská spojka . kontakt : pavolzavodsky95@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com