Kids and Heroes
Co má v přehrávači Peroxide Love z Junk Food a Bad Taste?
Michaela Klocová 14/01/2019 Co má v přehrávači...

Další díl naší letité rubriky tentokrát odhaluje, co si v poslední době dává do uší Ondra aka Plasťák aka Peroxide Love z kapel Bad Taste a The Junk Food. První jmenovaní mají lehčí zimní spánek, ty druhé si chyťte 24. ledna na Sedmičce s The Vibrators nebo 27. března na stejném místě s Turbobier.

 

Red Dons – The Dead Hand Of Tradition

Red Dons jsou moje srdcovka! Tady prostě nelze použít škatulky, ale jejich geniální naléhavost, ta na mě prostě funguje. Jejich poslední album se ke mně dostalo s tříročním zpožděním, ale i tak je to super. Skvělý soundtrack k tomu, když máte pocit, že chcete změnit svět.

The Toms – The Toms

Ta moje slabost pro Power Pop. Tuhle kapelu jsem vybral proto, že to je dosti zapomenutá věc, což je škoda. Taky je to jedna z mála věcí, co neznal Martin Suicide, a to se často nestává! Úvodní song můžu sjíždět do nekonečna.

The Coathangers – cokoliv

Tuhle dívčí kapelu jsem objevil celkem náhodou na youtube. Prostě to bylo následující video za dokumentem o vykuřování mšic ze skleníků. Minimálně jednou týdně mi to hraje do uší! A taky hrajou cover Gun Club, takže není co řešit!

Bass Drum Of Death – Just Business

Od doby, kdy nám v práci začali kontrolovat dobu strávenou na internetu, moje objevování nových kapel značně stagnuje. Ale z dob, kdy tomu tak nebylo, znám BDoD, kdysi one man band, teď už regulérní kapela. Předposlední album je nátěr jak hovado. Novinka už lehce vyměkla, ale pořád strčí Fidlar do kapsy.

Ace Frehley – Spaceman

Moje láska ke Kiss se datuje už od dětských let, kdy jsem z tátových nahrávek poprvé slyšel album Dynasty. Ace jako Spaceman pro mě byl vždycky idol, prostě takový bad boy se vším všudy. A to potvrzoval i v době, kdy se z Kiss stala spíš stadionová zábava pro celou rodinu.
Tohle prostě zní, jak kdyby to byl starej známej a sjetej Ace někdy v roce 78.

O autorovi

"Šéfová". V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com