Kids and Heroes
Čo má v prehrávači Lukáš z True Reason?
Palo Zavodský 31/05/2020 Co má v přehrávači...?

Stále nás neomrzelo vyzvedať, čo majú v prehrávači osobnosti hudobnej scény, a aj preto tu máme ďalší diel nášho prehrávača. Tentokrát sme zisťovali, čo počúva Lukáš zo skupiny True Reason.

 

Body Count – Carnivore

Toto je momentálne aktuálna novinka ako od kapely, tak aj v mojom prehrávači, ktorá po veľmi vydarených predošlých dvoch albumoch nemohla u mňa chýbať. BC patria ku kapelám, ktoré sú poslednými nahrávkami lepší a lepší a mám veľmi rád tú kombináciu tvrdej gitarovej hudby a rapu od Ice-T. Teším sa na najbližší koncert, na ktorý už mám aj lístok, len momentálne situácia tomu moc do kariet nehrá, tak dúfam, že to vyjde…

Brujeria – Pocho Aztlan

Posledný album LA mexických masakristov, ktorý je opäť raz parádny. Kapelu milujem už od prvých albumov. Tu sa mi páči ten ich vlastný štýl, rifovačky, v textoch typické národnostné problémy a otvorenosť o obchode s kokainom, mafii a politike… a na koncertoch parádna valenica.

Biohazard – State of the new world adress/Mata Leao

Ďalšia z mnoha mojich srdcoviek a pre mňa hlavne veľké ikony, aj keď to s nimi skončilo, tak ako skončilo, na prvé albumy nedám dopustiť a naživo masaker Hardcore, super ľudia a hudobníci, ktorí sa ťažko hľadajú… Dodnes nechápem, ako mohli tak hrať a zároveň spievať, proste výzva jak sviňa…

La Coka Nostra – A brand you can trust

Toto mám ako oddychovečku a neutralizáciu… Pre tých, čo netušia, ide o bývalých členov hiphopovej kapely House of Pain a ďalších členov ako Slaine, či ill Bill… Žiadne cecky, prachy, autá, proste ulica a old school rap ako to mám rád….

Prago Union – Perpetuum promile

Posledný album a moja česká srdcová záležitosť, na ktorú má moja manželka iný názor, kto vie, vie aký. U mňa však úplne mega texty, old school a parádna kvalita. Od prvého albumu mám každý jeden ďalší v prehrávači a prechádzam si s Katom, ako keby aj môj život, až na pár rozdielov, ale to je v poriadku…. Dokonca prvé dva albumy som sa učil naspamäť, kámo, myslím, že vyše 40 songov, 4 mesiace a viem ich doteraz.

O autorovi

Slovenská spojka . kontakt : pavolzavodsky95@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com