Kids and Heroes
Co má v přehrávači Kuba z Hopes?
Marek Hadrbolec 16/08/2018 Ankety, Co má v přehrávači...?

Pořád nás neomrzelo vyzvídat, co se na točí na přehravačích osobnosti český hudební scény, a i proto tu máme další díl našeho přehrávače. Tentokrát jsou na mušce liberečtí Hopes, kteří si naším přehrávačem procházejí už podruhé. Tentokrát to schytal zpěvák Kuba, a je to super zajímavej mix muziky. Tak do toho! A kdybyste si chtěli Hopes poslechnout, tak už tenhle víkend hrají na Summer Punku ve Volyni!

 

Krust – Sex Tape

Můj vůbec poslední objev. Kapela, která mi stoprocentně sedí a to jak po hudební, tak textové stránce. Je to parta lidí okolo Blind Justice, Break Away a Turnstile. Hardcore ve stylu mnou milovaných Losin It. Skejty, jasný názory, ale taky sranda.

Lord of The Rings – Ambient mix

Nic není víc než soundtrack k Pánovi Prstenů, a tenhle mix to posouvá na ještě další úroveň. Výběr těch nejlepších melodií a síla na každý další ráno. Vždyť přece není na co si stěžovat, když Frodo musel dojít s prstenem k Hoře Osudu, zatímco celej svět stál proti němu.

Culture Abuse – Bay Dream

Příjemná kapela do šedivejch dní. Kapela, která ti na rovinu poví, jakej ten život je, a dodá ti energii. Někdy se máme pěkně na piču, ale vždycky je třeba bejt trochu usměvavej. Musíš bejt slušnej, upřímnej k ostatním i sám k sobě a pak to nějak všechno zvládnem. Ne?

Prezident Lourajder, Idea, Matys – DROPBOX

Po dlouhý době rapový album, který nesmrdí penězma a snahou zalíbit se masám lidí. Má to jasný, střízlivý texty a taky názor. Idea mě baví už dlouho, ty ostatní jsem teprve objevil. Jsem s tím dost v pohodě, tak si to taky poslechněte!

Good Clean Fun – Between Christian Rock and a Hard Place

Nesmrtelná klasika, která dává vysvětlení na všechny otázky scény, navíc s vtipem a nadhledem. A taky s razancí, která teď většině kapel chybí. Kdo nezná, musí okamžitě napravit.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com