Kids and Heroes
Co má v přehrávači Hurvy z Kids And Heroes?
Danny 29/08/2012 Co má v přehrávači...?

Každou středu pravidelně prohledáváme osobní přehrávače jak hudebníků, tak naší redakce. Pokaždé vám přinášíme komentovaný výběr toho nejlepšího, co jsme tam našli. Další, kdo prozradil, co právě poslouchá, je Hurvy, který má pod palcem celé Kids And Heroes.

NežfalešKaždej klub i bar

Na nové album pražské kapely Nežfaleš jsem se hodně těšil. Přece jen jejich  předposlední deska Pár lacinejch triků byla prostě skvělá a doteď ji mám v přehrávači. Musím ale souhlasit s Johnny Násilníkem a jeho recenzí. Nová deska prostě není až tak skvělá a lepší než ta poslední. Každopádně když se podívám, kolikrát jsem ji za poslední měsíc hrál, tak je jasně na prvním místě.

Authority ZeroStories Of Survival

Tahle americká kapela mě velice mile překvapila a její album Stories Of Survival jsem už taky několikrát slyšel celé dokola. Na desce si všichni najdou něco. Od punku přes hardcore až po reggae. Výborná nahrávka a především šest bonusových live songů na konci.

The Bouncing SoulsComet

Další deska, která se mi točí v přehrávači je od amíků Bouncing Souls. Novinka se jmenuje Comet a jsem z ní hodně zklamán. Sice si ji občas poslechnu, abych jí ještě zkusil, ale těžko může překonat jejich staré album Gold Records, které v mém přehrávači nikdy nechybí.

BroilersSanta Muerte

Jsou prostě kapely, který u mě nesměj chybět. A do této kategorie spadá německá parta Broilers. V loni vyšla další deska a s ní velké těšení. Bohužel to bylo jen další zklamání. Minulé album Vanitas bylo rozhodně lepší. Santa Muerte sama osobě není špatná, ale když jí budu srovnávat s tou minulou, bohužel propadne.

The Dark Knight a The Dark Knight Rises – soundtrack

Oba dva poslední díly filmového Batmana – Temný rytíř a Temný rytíř povstal – jsou nejen výborné filmy, ale mají i parádní soundtrack. Pod oběma jsou podepsáni Hans Zimmer a James Newton Howard. Sice netuším, kdo jsou oba pánové zač, ale filmovou muziku dělají vynikající, velice rád si oba poslechnu cestou do práce. Ale to nejsou všechny soundtracky, které si občas poslechnu. Ty další jsou např. Platoon a nebo vynikající muzika k Barbaru Conanovi z roku 1982.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com