Kids and Heroes
Co má v přehrávači Danny z Kids And Heroes?

Každou středu pravidelně prohledáváme osobní přehrávače jak hudebníků, tak naší redakce. Pokaždé vám přinášíme komentovaný výběr toho nejlepšího, co jsme tam našli. Tentokrát jsme mrkli do přehrávače Dannymu, který je zodpovědný třeba za tuhle rubriku.

Black PresidentBlack President

Když tahle deska v roce 2008 vyšla, zkouknul jsem videoklip k songu Suspects a nechal to být. Před pár měsíci jsem se k jediné desce téhle americké bandy vrátil a od té doby neopustila můj přehrávač. Parta stojící kolem Christiana Martucciho, který hrával s Dee Dee Ramonem a v současnosti je zodpovědný třeba za Thousand Watt Stare mě začala šíleně bavit svou nepředvídatelností a nedaří se mi ji oposlouchat. Nejlepší song desky – So Negative.

The SpecialsMore… Or Less

Dvou-diskový živák, nahraný při loňském turné v klubech od Berlína po Dublin mě fakt dostal. A to nejsem ani trochu příznivcem live nahrávek. Kompletní set těch největších hitovek britské 2tone legendy je přesvědčivě zahraný a energie z alba přímo sálá. Koupit si tenhle klenot na vinylu se rozhodně vyplatí. Nejlepší song desky – kterýkoliv.

Hot Water MusicExister

Novou desku téhle party jsem vlastně ještě ani pořádně neslyšel, ale song State Of Grace jsem si pustil už hodněkrát. Fakt mě baví zpěv Chucka Ragana i na jeho akustických deskách, a tak mi je jasný, že mě Exister zklamat nemůže, i když asi to nebude takový překvapení jako Handwritten od The Gaslight Anthem. Nejlepší song desky – State Of Grace.

One Man ArmyShe’s an Alarm

Nového EP kalifornských One Man Army se prostě nemůžu nabažit. Čtyři songy, které znám už nazpaměť, ale hraju je pořád dokola. Prostě comeback jedné z mých nejoblíbenějších kapel jak má být. Nejlepší song desky – I Got Hung Up

Black KidsPartie Traumatic

Ten malej hipster ve mně mě pořád nutí tuhle desku poslouchat. Neskutečně nesmělá parta floridských podivínů natočila tohle album čtyři roky dozadu a já ho slyšel už minimálně stokrát. Spolu s Different Class od Pulp snad nejvíc sexy nahrávka v dějinách. Nejlepší song desky – Listen to Your Body Tonight.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com