Kids and Heroes
Co má v přehrávači Beego z Dirty Blondes?
Dommynick 23/04/2014 Co má v přehrávači...

Máme pro vás další díl rubriky, ve které prohledáváme osobní přehrávače jak hudebníků, tak naší redakce. Pokaždé vám přinášíme komentovaný výběr toho nejlepšího, co jsme našli. Dnes se dozvíme, co poslouchá Beego, zpěvačka pražských Dirty Blondes.

 

Foo Fighters – Echoes, Silence, Patience and Grace

Mohla by som ich albumy počúvať dokola. Milujem hlavne speváka. Keby ma požiadal o ruku, poviem: „YES!“ Ich hudba má dokonalé spojenie vážnosti, veselosti, je dynamická, ale zároveň romantická a dravá, tvrdá, ale zároveň melodická. Super texty. Keby som mala vysloviť posledné svoje prianie, bolo by to, aby som si s nimi zaspievala a potom by som mohla v klidu umrieť.

Muse – Black Holes & Revelations

Túto kapelku som prvýkrát videla naživo na RFP a od vtedy som strašne zamilovaná. Milujem ich texty a dokonalé, prekombinované a melancholické melódie, až si hovorím, že to nemusí byť pre každého poslucháča stráviteľne. Ale ja ich žeriem!

Kings of LeonOnly by the Night

Táto hudba ma dostáva do tranzu. Ja ju používam na poslednú uronenú slzu, alebo keď hľadám silu vyškriabať sa hore. Cítim, že po songu „Use Somebody“ alebo „Sex on Fire“ môžem začať všetko od znova a lepšie. Dá sa na to dobre milovať! :-)

System Of A DownHypnotize

Keď som pred x rokmi prvýkrát počula túto neskutočnú hudobnú miešanku v nejakej hitparáde, tak som si hovorila, že sú to blázni. Zbožňujem muzikantov, ktorý sa neboja urobiť hudbu inak. Škoda, že už nie sú spolu.

Skindred – Kill The Power

S touto kapelou sme mali možnosť si minulý rok zahráť v Nemecku na jednou fesťáku a párkrát sme ich mali možnosť vidieť v ČR. Hudební styl kapely Skindred sa označuje ako mix alternativního rocku, heavy metalu, punk rocku a reggae. Páčí sa mi hlas speváka Benjiho Webbea, ktorý dokonale ovládá hlasivky, ukazuje v ňom farebnosť a neskutečné možnosti, poskládané z rôzných hudobných smerov. Šlape im to ako švajčiarské hodinky!

O autorovi

skejtporning, kytárka & rokenról!

3 komentáře

  1. Danny 23/04/2014 at 10:25

    SOAD nejsou spolu?

  2. Michaela Klose 26/04/2014 at 00:32

    Jsou :-)

  3. Vicious 27/04/2014 at 11:19

    Nemám rád tyhle kapely nez jakýhokoliv přesahu

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com