Kids and Heroes
Co když je to portál do Johnny’s pizza? Label Stoned to Death míří do Brna
Marek Hadrbolec 15/06/2020 Pozvánky

Pardubický label Stoned to Death se stěhuje do Brna! Sice jen na jeden den, ale i tak ale stojí za zvážení, jestli byste se tam neměli podívat taky. V sobotu 27. 6. totiž zahraje v Kabinetu Múz dohromady dvanáct hudebních uskupení, pro které je tenhle label společným jmenovatelem.

Celý večírek začíná už v půl čtvrté odpoledne. A není se čemu divit, protože program je na klubovou akci neobvykle nabitý. Tady je celý seznam vystupujících: VoNT, Dingo, Fotbal, Hissing Fauna, True Fir, The Mond, Raw Deal, Autor, Koroze feat. Ken Ganfield, Jan Tomáš, Kult Masek feat. Jiří Kaňa a Dunkelbot.

Zdá se, že na své si v tento Kabinetu přijde opravdu každý, ať už milovník kytarových devadesátek, nasrané elektroniky, nikdy neumírajícího country nebo potemnělého dungeon synthu. Hned několik interpretů přiveze svoje novinky, které jim koronavirus doposud neumožnil naživo představit, další zahrají osvědčené starší věci. To vše zabalené do punkové estetiky známého labelu. A aby se vše stihlo, tak se snad vůbec poprvé bude v Kabinetu Múz hrát na dvou pódiích. Vstup za dvě stě pade.

O autorovi

Diskuze

  • Facebook(0)
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com