Kids and Heroes
Clipwing ovládnou s Icons Down Café Na půl cesty
Sabina 01/10/2013 Pozvánky

V úterý 22. října v pražském Café Na půl cesty zahrají dvě super kapely Clipwing a Icons Down!, které se po nahrání společného splitka rozhodly vyrazit na evropské turné. Vstup bude dobrovolný a končit se bude do 22 hod., takže žádné výmluvy!

Clipwing jsou čtyři chlápci z kanadského Winnipegu, které mnozí z vás budou znát především z dnes již rozpadlé kapely High Five Drive, která si v ČR zahrála hned několikrát. Kromě High Five Drive byli kluci členové i dalších kapel Doc Brown, Legion of Liquor, Charlie Company a Prophet. Takže jasní nadšenci a šikovní muzikanti!

Icons Down! pochází z francouzského Lille, a sami o sobě říkají, že jsou kapelou, která se snaží držet dál od různých škatulek a nálepek. Přijďte si je poslechnout, a udělejte si názor sami! Jako malá nápověda určitě poslouží jejich inspirace kapelami jako A Wilhelm Scream, Strike Anywhere nebo třeba Rise Against. Zpěváka a kytaristu Grega budou někteří z vás znát z dnes již taky rozpadlých Fast Motion, které jste mohli párkrát vidět v Čechách i na Moravě.

 CLIPWING (CAN) + ICONS DOWN! (FR)

Úterý 22.10. Praha – Café Na půl cesty

FB event: https://www.facebook.com/events/604886282896707/

O autorovi

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com