Kids and Heroes
Členové Terror, Strife a Judge se sešli v nové super-skupině. Seznamte se s World Be Free
Danny 21/12/2015 Novinky, Zahraniční

Silná sestava se sešla v nové kapele World Be Free. Za mikrofonem v ní najdete Scotta Vogela z Terror, s kytarami Andrew Klinea ze Strife a Joe Garlippa z Envy a Despair, baskytaru drtí Arthur Smilios z Gorilla Biscuits a za bicí se posadil Sammy Siegler z Judge a Youth Of Today.

Ještě anonymně vydali eponymní song World Be Free, nyní je venku písnička Breakout Or Busted. Na únor chystají debut s názvem The Anti-Circle, který vyjde po Revelation Records a bude obsahovat čtrnáct tracků. Zároveň si World Be Free v únoru odbydou koncertní premiéru v kalifornském San Diegu. Připomínáme, že Terror vystoupí na příštím ročníku festivalu Brutal Assault a Strife opět počechrají 1. července základy strahovské Sedmičky.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com