Kids and Heroes
Členové Kovadliny a Tomáš Palucha dali dohromady LVSK, dejte si první EP
Danny 06/02/2017 Cz/Sk, Novinky

Že je okruh kapel okolo Kovadliny nebo Tomáše Paluchy extrémně výkonný, není žádné tajemství. Jen za minulý rok Tomáš Palucha vydali tři nahrávky a Kovadlina dvě. Teď tři členové obou kapel otevřeli šuplík a posílají do světa čtyřskladbové EP jejich utajovaného projektu LVSK, které vznikalo od jara 2015 do podzimu loňského roku. Na něm spojili síly s Patrikem Kučerou z táborských C a Timem Remisem, jehož můžete znát jako písničkáře nebo basáka Sweet Cobra. Tim Remis se tady chopil mikrofonu a jeho naléhavě zazpívané texty dominují čtyřem skladbám, které čerpají inspiraci z post-punku nebo devadesátkového indie rocku.

EP vychází zatím jen elektronicky, a to na bandcampu 100% benefičního labelu Coffee Breath Records, kde si ho můžete stáhnout za dobrovolný příspěvek. Veškerý výdělek labelu putuje na benefiční účely, jak si můžete ověřit zde. Stejným způsobem vyšly například živáky Kovadliny nebo Tomáše Paluchy, jedna z nahrávek Bonuse nebo elektronická verze kompilace Jdi a dívej se, která představila česká blackmetalové kapely vymezující se proti fašismu.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com