Kids and Heroes
Členové Face to Face se pustili do vlastní kulinářské show
Sabina 05/10/2013 Magazín

Trever Keith a Chad Yaro z kalifornské sebranky Face to Face se rozhodli vrhnout do projektu, na který si už delší dobu brousili zuby. Společně se svým kamarádem, punkrockovým fanouškem a v neposlední řadě kuchařem Nicolasem Bourem se rozhodli vytvořit netradiční kulinářskou show, která nebude pouze o vaření, ale bude spojovat muzikanty i ostatní umělce nejen z undergroundových kruhů.

Trever a Keith se postarají o produkci, Nicolas vás celou show provede jako moderátor a samozřejmě bude i vařit. V každém díle bychom se měli těšit na zajímavého hosta, který prozradí nejen něco o své tvorbě, ale i o svém oblíbeném jídle, které se Nicolas pokusí uvařit trochu jinak.

V nadcházejícím videu se můžete podívat na to, jak si kluci show představují, a hlavně se nechat přesvědčit k tomu, abyste jim sami přispěli. Místo oslovení společností se totiž rozhodli oslovit veřejnost a fanoušky prostřednictvím portálu indiegogo.com. Na odkazu najdete všechno potřebné info, vypsaný rozpočet i odměny, které za příspěvek získáte.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com