Kids and Heroes
Chytlavá garáž z Kalifornie: VAGUESS streamují druhou řadovku
G.Zs 01/03/2017 Novinky, Zahraniční

Vinny Vaguess, který se prošel kapelami jako Tomorrows Tulips, LA Witches nebo Gap Dream, na nás 3. března společně se svými kumpány vychrlí nové album složené ze 14 skladeb. Sám Vinny prohlásil, že je jejich nový počin totálně nevyrovnaný, ale příjemně teplý. Písně z desky Guilt Ring zřídkakdy překročí dvě minuty, což přidává na intenzitě a chytne vaši pozornost už od prvních rifů.

Po Bodhi Collection, která byla vydána v roce 2015, je jejich nové LP už netrpělivě očekáváno. Přiznejme si, že jejich prvotina nás zastihla nepřipravené a doslova nám „nachcala do dřezu“ našich komfortních zón. Jak je na tom její následovník? Posuďte sami, už teď je nahrávka k poslechu na stillinrock.com.

 

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com