Kids and Heroes
Charlie Harper na Hrad! UK Subs a Nežfaleš uctili ve Futuru starou školu
Michaela Klocová 08/02/2018 Reporty

Co by to bylo za leden bez UK Subs! I tentokrát se na ně do pražského Futura slezla hlavně starší generace punkerů a jak zpívala večer otevírající Nežfaleš, potvrdilo se, že „oldschool styl má stále dost sil“.

Těžko říct přesné číslo, kolikrát už se takhle na začátku roku britské punkové legendy UK Subs zastavily v Praze a kolikrát je domácí publikum, často ještě v tandemu s The Vibrators nebo TV Smithem, mohlo vidět. Tradice je tradice, a i když třeba váháte, jestli protentokrát nevynechat, protože to bude stejné jako každý rok, máte pravdu – bude to stejné, stejně skvělé.

Vidět UK Subs i 42 let od jejich vzniku, v sestavě s jediným zakládajícím členem, je pořád radost. Kapela ani náhodou nepůsobí jako vyžilá legenda, co se stala pouhou mašinou na prachy. Funguje tam ta správná chemie, lidská i hudební. Když do sebe pak zpěvák Charlie Harper klopí jednu Plzeň za druhou, nejde mu nevěřit klišé o tom, že se v ČR vaří nejlepší pivo. A věděli jste, že je stejný ročník jako náš staronový prezident? Neskutečný. Charlie Harper na Hrad!

Koukněte na fotky od Radka Holeše:

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com