Kids and Heroes
Charitativní festival Punkáči deťom přiveze to nejlepší z CZ/SK punku
Danny 13/12/2016 Pozvánky

Po loňském vzkříšení populárního slovenského festivalu Punkáči deťom chystá organizační tým další ročník. Ten se bude konat v termínu 31.8. – 2.9. 2017 na dohled Trenčínu, v obci Opatovce a jako vždy přiveze českou a slovenskou punkrockovou špičku, okořeněnou o zahraniční jména. První ohlášené kapely slibují velkou podívanou.

Ze slovenské scény se představí trnavští The Wilderness, kteří právě vydávají ve vinylové re-edici svou desku III z roku 2013, a proslýchá se něco o nové nahrávce. Bratislavská kapela Princovia musela své vystoupení na loňském ročníku narychlo zrušit, ustála nenadálý odchod dvou členů a pod vedením Prinze Von Sternberka na festivalu Punkáči deťom zahraje v roce 2017. Načo Názov z Púchova tu oslaví 23 let existence, Hasiaci Prístroj už 27. Svou rockabilly show rozjedou fantastičtí The Rockefellas, nebudou chybět ani Odpad, Zhoda Náhod nebo Disident.

Z Ústí nad Labem přijede Houba, které to stále šlape jak před dvaceti lety a nikdy neuhnula z cesty. Nebude chybět pražská Nežfaleš, která se po delší pauze vrací na vybraná pódia, doplní je i Staré Pušky a Totální Nasazení. Z Prahy dorazí se svým punkrockem obohaceným o dudy i Curlies, kteří se na festivalu Punkáči deťom představí vůbec poprvé. Zábřeh k Trenčínu vyšle to nejlepší co má: Punk Floid. Ti jsou po loňském EP ve skvělé formě a se svým prvním EP přijede i čerstvá, brněnsko-pražská kapela Supertesla.

V roce 2016 se festivalu povedlo pro nemocné děti vybrat téměř 16000 Eur. Lístky si v předprodeji můžete zakoupit zde. Limitovaný počet vstupenek začíná na ceně 18 Eur.

Kdy: 31.8.2017 – 2.9.2017
Kde: Rybníky u obce Opatovce, Trenčín
Info: http://punkacidetom.sk/

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com