Kids and Heroes
Černobílé nedělní ráno ve Stromovce. Koukněte na klip Just For Being
Redakce 25/04/2014 Cz/Sk, Novinky

V rámci přípravy a propagace nové desky natočili pražští Just For Being videoklip na akustickou verzi skladby Compensation. Vše se odehrálo za jednoho deštivého nedělního rána ve Stromovce, kde strávili několik natáčecích hodin pod vedením režiséra a kameramana Luboše Vackeho a jeho kamaráda Dominika Žižky, který se postaral o druhou kameru a zvuk. Závěrečný master pak připravilo studio Chico Record, za což všem patří velké díky.

„Nové album bude stylově pestré, fanoušci se dočkají jak rychlých tvrdších věcí, tak i několika pomalých melodických skladeb, vše v duchu současné, ale hlavně budoucí tvorby,“ slibuje basák kapely Tomsn.

Just For Being připravují také oficiální videoklip k novému singlu Behind The Curtain, který by měl vzniknout v několika příštích měsících a více poodhalit, kterým směrem se bude hudebně kapela ubírat. O jeho ztvárnění se opět postará Luboš Vacke, který se bude podílet i na kompletní grafice k novému albu.

Deska by pak měla vyjít na podzim, přesné datum ale kapela raději neuvádí, ovšem slibuje, že se určitě neopozdí i kvůli plánům na druhou polovinu tohoto roku.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com