Kids and Heroes
Casey jedou rozlučkovou tour. Poslední sbohem řeknou i u nás
G.Zs 03/04/2019 Pozvánky

Casey je poměrně mladá britská post hc kapela. Stihla dvě řadovky a během loňska i dvě zastávky v Čechách. Během jara v plzeňské Papírně a na sklonku podzimu při tradičním Never Say Die Tour v Praze. Jejich třetí tuzemská zastávka bude v klubu Modrá Vopice 24. dubna a nutno dodat, že poslední na bůhvíjak dlouhou dobu. Casey totiž ohlásili, že končí.

„Casey je produkt našich kolektivních vášní a v důsledku toho jsme nikdy nebyli kapelou, která se stará o veřejné mínění. Díky tomu, že jsme byli spokojeni s hudbou, kterou děláme, s výkony, které jsme odváděli, za předpokladu, že jsme skutečně dali do vyprávěného příběhu takřka všechno. Nastal čas nahlas říct, že ačkoli existují aspekty, kterou všichni stále milujeme, musíme být upřímní sami k sobě a přiznat, že teď je ten správný čas, abychom Caseye uzavřeli.“

Toto je jen výňatek z obsáhlého a jak jinak než velmi upřímného, uvážlivého a emotivního vyjádření k ukončení činnosti z oficiální fb stránky kapely.

Než začnete truchlit, kupte si lístek na jejich pohřeb. Kondolovat budou 24.4. v Modré Vopici i souputníci Acres a Gatherers.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com