Kids and Heroes
Bývalý kytarista Plexis skončil ve vazbě kvůli výrobě heroinu
Michaela Klocová 22/04/2014 Magazín

Čtyři výrobce a dealery drog v čele s bývalým kytaristou Plexis Janem Juklem (na fotce druhý zprava) odhalila na začátku měsíce policie. Podle zprávy, kterou přinesl server idnes.cz, měli v domě na Kolínsku vyrábět heroin. Tři z nich jsou ve vazbě.

Kytarista, který v Plexis působil v letech 1988 až 1995, měl heroin vyrábět podle patentovaného návodu pro lékařské účely z roku 1935, což je podle kriminalistů unikát. Čtveřice měla také pěstovat a sušit marihuanu, nakupovat a s přirážkou dál prodávat pervitin. Kromě varny v obci Chotýš na Kolínsku využívali i sklep vily v pražských Střešovicích. Zadrženým hrozí odnětí svobody až na pět let, v případě překvalifikování případu trest až desetiletý.

Třiačtyřicetiletý kytarista známý pod přezdívkou Johny Chaos hrával mj. v kapelách Majklův strýček, P.S. či Suicidal Commando.

Vyjádření frontmana Plexis Petra Hoška:

„Kamarádi, asi jste dnes zaregistrovali zprávu, že kytarista Plexis vařil ve velkém heroin. Dovolte mi k tomu přidat reakci: kytarista Plexis se jmenuje Dušan Lébl, hraje s námi již 20 let a nikdy v životě žádný heroin a podobný sračky nevařil, ani neužíval. V tomto případě se jedná o Johnyho, který naopak s námi již 20 let nehraje.

Je mi úplně jasný, že se najdou lidí, kteří se budou snažit hodit celou věc do jednoho pytle a odsoudit všechny dohromady. Nicméně tak to není, nemáme s tím nic společného a odsuzujeme to. Děkujeme za pochopení a děkujeme všem, kteří nás nebudou zatracovat. Věříme, že si spolu užijem ještě spoustu rock’n’rollu.“

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com