Kids and Heroes
Brutal Assault přidává další kapely, přijedou Gojira nebo Testament
Marek Hadr 22/01/2018 Pozvánky

Masivní update seznamu kapel na letošní Brutal Assault proběhl ve čtvrtek dopoledne. Odhaleno bylo dohromady patnáct nových kapel. Mezi nejzvučnější jména na seznamu patří francouzští velikáni Gojira, pomyslný pátý člen velké thrash metalové čtveřice Testament, nebo hardcore pořízci z Kanady Terror.

Už dříve Brutal Assault navíc přislíbil svým návštěvníkům jména jako Behemoth, Counterparts, Ministry nebo Paradise Lost. Celá čtyřdenní veleoslava metalu pak vypukne 8. srpna v areálu pevnosti Josefov.

Nejzvučnějším novým jménem jsou bezpochyby již výše zmínění francouzští Gojira. Jejich neotřelý progresivní death metal způsobuje s vydáním každého nového kusu diskografie neklidné vlny v metalových kruzích a samotná Gojira je snad tím nejdiskutovanějším hudebním tělesem, jaké ze sebe kdy Francie vydala.

Kategorii veteránů budou na BA opanovat thrash metaloví Testament. Nečekejte ale žádné kusy starého železa, jak nedávno vydaná deska Brotherhood of the Snake, tak loňský koncert v Brně ukazují, že z tohohle kalifornského stroje neuniklo ani trochu páry.

Definitivní je už i návštěva zhudebněné naštvanosti z Kanady, hardcore sebranky srdcařů Terror, která loni vydala album The Walls Will Fall. Na temnou stranu síly vás pak snadno přetáhnou britští Dragged Into Sunlight nebo kapela Wiegedood, součást belgického Church of Ra, kterému dominují temní Amenra. A nakonec, ve chvíli kdy už se nikdy neudrží na nohou, dorazí vás ti, které ještě žádná párty nikdy nepřemohla, nezastavitelní thrashoví party maniaci Municipal Waste.

Tenhle krátký výčet toho, co vás na Brutal Assaultu letos čeká je ale pořád jen zlomkem toho, co přinesl dnešní update a jen drobečkem v celém programu festivalu. Takže stay tuned!

Brutal Assault navíc před pár dny zveřejnil oficiální aftermovie minulého ročníku.

Kompletní seznam nově zveřejněných jmen: Gojira, Testamen, Terror, Municipal Waste, Dragged Into Sunlight, Armored Saint, Pain, Suicidal Tendencies, Act of Defiance, Graveyard, Brujeria, Wiegedood, Integrity, AngelMaker, Azarath

Foto: Radek Holeš

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com