Kids and Heroes
Brutal Assault oznamuje další vlnu kapel: Slapshot, Dr. Living Dead nebo Car Bomb
G.Zs 09/01/2019 Pozvánky

Zima teprve vystrkuje růžky, ale Obcure Promotion nám letos poprvé dal o důvod víc se tešit na léto. Teda spíš na Brutal Assault.

Mimo již oznámené kapely se můžete tešit i na bostonské HC veterány Slapshot a švédské maskované maniaky Dr. Living Dead! Ti nám jasně před dvěma lety ukázali se svým albem Cosmic Conqueror, že tohle není jen mejdanová kapela, ale hlavně sebranka skvělých muzikantů. Schválně jak velký circle-pit rozpoutají v bývalém armádním prostoru. A thrash metal budeme ještě chvíli okupovat, tentokrát z progové stránky věci. Pevně věříme, že vám stejně jako nám udělá radost oznámení legendárních progresivních inovátorů žánru kanadských Voivod! 

Animals As Leaders se vrací! Jejich projev není nic jednoduchého, stejně jako hudba newyorské kapely Car Bomb, která je opravdovým výbuchem nesmírné agresivity a invence, neustále atakující vaše smysly. Muzika Car Bomb je nepříjemná, bolí, neustále posluchače intrikuje, mate, nutí ho se soustředit, a zároveň ho dezorientuje, což je ovšem podloženo vynikajícími hráčskými výkony. Přijďte se ztrestat festivalovým debutem těchto šílenců z Long Islandu!

Z ranku folkem inspirovaného melodického death metalu se na BA po dlouhých letech vrací jeden z pilířů tohoto žánru, finští Ensiferum. Decapitated jsou stálicí nejen na polském death metalovém pantheonu, která nepřestává bavit. Energických kapel není nikdy dost, proto má BA v rukávu další kapelu s explozivní náloží technické, leč živelné hudby. Vloni jsme se o jejich skvělé show mohli přesvědčit na vlastní oči během turné s kapelou Beyond Creation. Ano, mluvíme tu o francouzských GOROD. Seznam pak uzavírají švédští progresivci Letters From The Colony a čínský atmosférický black Zuriaake.

Kompletní soupiska kapel k dnešnímu dni:

Aborted, After The Burial, Alien Weaponry, Agnostic Front, Animals As Leaders, Annal Nathrakh, Anathema, Annotations Of An Autopsy, Antaeus, Anthrax, Batushka, Car Bomb, Carcass, Carpenter Brut, Counting Hours, Crystal Lake, Cult Of Luna, Cytotoxin, Dr. Living Dead, Decapitated, Deicide, Daughters, Destruction, Diablo Swing Orchestra, Ektomorf, Electric Wizard, Emperor, Ensiferum, Get The Shot, Godflesh, Gorod, Gutalax, Heilung, Higher Power, Hypocrisy, Immolation, Iron Reagan, Jinjer, Jungle Rot, Krisiun, Letters From The Colony, Lionheart, Manes, Meshuggah, Metal Church, Mgła, Midnight, Myrkur, Napalm Death, Necros Christos, Of Mice & Men, Oceans Of Slumber, Perfecitizen, Prong, Raised Fist, Rotting Christ, Sacred Reich, Saor, Shape Of Despair, Slægt, Slapshot, Taake, Tankard, Taphos, Testament, The Obsessed, The Ocean, Thy Art Is Murder, Toska, Unfathomable Ruination, Vargrav, Venom Prison, Violator, Voivod, Vuur, Windhand, Wolfbrigade A Woe Unto Me, Zuriaake.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com