Kids and Heroes
Brutal Assault oznamuje další kapely: Paradise Lost, Unleashed nebo Celeste
Redakce 14/12/2017 Pozvánky

Poslední letošní update kapel na Brutal Assault 2018 je tu. V sestavě jsou nově kapely jako Paradise Lost, Unleashed, ale také Dodecahedron, Celeste nebo Full of Hell, kteří nahrazují vypadlé Nails.

Brutal Assault oznamuje další balíček kapel, tentokrát nabitý ostřílenými veterány i hudebními průkopníky. Takovými průkopníky, kteří ovlivnili celou generaci muzikantů a definovali gotický sub-žánr doom metalu jsou PARADISE LOST, kteří přijedou s novou deskou Medusa . Po rozpadu jiných průkopníku Nihilist se nově vzniknuvší UNLEASHED chopili žezla vrchních Vikingů švédské deathmetalové scény a tohoto žezla se sveřepě odmítají vzdát i téměř 30 let poté!

A když už je řeč o průkopnících, je nám ctí v sestavě přivítat jednu ze stěžejních kapel historie amerického thrashe EXHORDER! Dalšími inovátory, kteří předběhli dobu byli ve své době NOCTURNUS, kteří se ve svojí současné inkarnaci NOCTURNUS AD pod taktovou Mikea Browninga podívají poprvé na BA, aby vám zahráli set svého originálního kosmického death metalu.

NEOCAESAR budou vyvolávat záhrobního ducha morbidního holandského death metalu, který kdysi reprezentovali Sinister, ze kterých se současná sestava NEOCAESAR vydělila. Současná inkarnace finského fenoménu Beastmilk pod názvem GRAVE PLEASURES potěší nejen fanoušky post-punku, zatímco vyznavači kytarových hrdinů se můžou těšit na virtuóza PLINI. Na BA také přivítáme nekompromisní UNSANE a jejich extrémní soundtrack newyorské kakofonie a tvrdých noise riffů, které útočí s agresí vzteklé bestie.

Současnou avant-gardu s temnými podtóny budou reprezentovat DODECAHEDRON, zatímco Francouzi CELESTE vás uvrhnou do aury příšeří pomocí svého dark post-hardcore sludge. Agresivní upískaný noise grind a jedna z nejlepších kapel svého žánru naživo FULL OF HELL nahradí vypadlé NAILS, takže očekávejte hlukové stěny, které narušují masivní exploze neotesaných zběsilých rytmů a riffů. Surovost a temnota v té nejryzejší podobě.

Sestava ​​pro ​​rok​ ​2018 ​​(aktuální ​k​​ 12. 12. 2017): Aluk Todolo, At The Gates, Behemoth, Blood Incantation, Broken Hope, Carnifex, Carpathian Forest, Celeste, Converge, Counterparts, Dead Congregation, Diablo Swing Orchestra, Dodecahedron, Dying Fetus, Exhorder, Full Of Hell, Grave Pleasures, Hate, Hirax, Ihsahn, Ingested, Kurokuma, Ministry, Misery Index, Nasty, Neocaesar, Nocturnus Ad, Northlane, Novembers Doom, Obscure Sphinx, Origin, Paradist Lost, Perturbator, Pestilence, Pillorian, Plini, Protector, Sadistic Intent, Saint Vitus, The Black Dahlia Murder, Tormentor, Unleashed, Unsane, Wardruna, Whoredom Rife

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com