Kids and Heroes
Brněnští Bombs From Heaven se hlásí ze studia, nahrávají druhou desku
Danny 28/03/2014 Cz/Sk, Novinky

V těchto dnech zalezli do Bombrock Records studia brněnští Bombs From Heaven a po dvou letech natáčí nové album. Ponese název Orient Express, obsahovat bude dvanáct songů a mihne se na něm spousta zajímavých hostů, včetně fantastických zahraničních jmen. První singl z nové nahrávky vám co nevidět představíme v naší Premiéře.

Bombs From Heaven pokřtí svůj nový počin 25. dubna v domácím klubu Melodka za účasti The Unholy Preachers, německých Swallow’s Rose a písničkáře Harry Gumpa. Album vyjde na CD i vinylu v kolaboraci Bombrock Records a True Trash Records, a tím se kapela zařadí po bok Misconduct nebo Barb Wire Dolls.

Jak to kapele ve studiu jde, můžete sledovat třeba ve fotogalerii tady. Krátit čas si zatím můžete třeba peckou California Sun.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com