Kids and Heroes
Brněnský Halloween představí na dvou pódiích domácí kapely i kytaristu bostonských Slapshot
Danny 27/09/2017 Pozvánky

Podzim přišel letos brzo a s ním i šestý ročník tradičního Halloween Indoor Festivalu v brněnském klubu Eleven v Dominikánské ulici. Letos se těšte na nejbohatší line up v historii, dvě pódia a také širší žánrovou pestrost. Letos přijede 10 kapel / vystupujících z České republiky a Spojených států.

V klubu Eleven zahraje valašská skate punková superskupina Krang se členy Criminal Colection, Víkend a Punkhart. Ta momentálně dokončuje svou první etapu s debutovou deskou Baddest Brain, jelikož jejich druhý studiový počin se právě masteruje. Připojí se k nim Rabies z Vyšočiny. Začali na sobě makat v roce 2009, dřeli, několikrát měnili sestavu a základ zůstal stejný. Snad někdy i dokončí svou desku Anarkids, ale zatím asi přes všechno to koncertování s Anti-Flag a Billy Talent není čas. Z Plzně přijede nejlepší česky zpívané rockabilly Mordors Gang. Mix county, surfu, punkabilly, swingu a Felixe Holzmanna, fungující od roku 2001, nenechá v klidu jedinou nožku. Na citlivější notu zahraje brněnsko-pražská Supertesla. Relativně nová banda členů Bombs From Heaven, The Fialky, Black Burley a Ňuňu za rok existence natočila dvě EP a zlomila nejedno srdce. Doneste si vlastní.

Druhé pódium naleznete v přilehlém Pubu U2 přátel a na něm se představí Matt Charette z Bostonu. Kromě toho, že přesně zapadá do lajny, kterou si jedou Chuck Ragan nebo Brian Fallon, je i kytaristou Slapshot. Spolu s ním přijede na samostatné vystoupení i jeho krajan Dylan Disaster, kterého můžete znát z nejednoho koncertu texaských Noweherebound. Pankáč s kytarou a náloží skvělých songů. Za tuzemské barvy bude kopat Dan Rola z Krang se svým akustickým setem, hanácký seladon Jirka Drtil a taky Stoláč a Tomsn z Just For Being. Komorní scéna je přesně tím, co potřebujete.

28. 10. 2017 – Brno, Eleven Club a Pub U Dvou přátel, Dominikánská 11
Vstup v předprodeji 130,- / na místě 180,-

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com