Kids and Heroes
Brněnský Eleven Club zažije tradiční halloween s The Last Days Of Jesus v čele
Danny 30/09/2019 Pozvánky

Dvě scény, osm interpretů, děsivé i úchylné kostýmy a tradiční tombola – to je klasický halloweenský mejdan na Dominikánské ulici v Brně, v klubu Eleven a přilehlém Pubu U Dvou přátel. Letos se bude konat v pátek 1. listopadu.

Hlavním tahákem je slovenský goth-punkový kult Last Days Of Jesus. Hvězdy, svázané s nezapomenutelnými Batcave Party, mají i po pětadvaceti letech na scéně a aktualizovaným line-upem šmrnc a drive. V Brně nebyli celou věčnost a halloween je nejlepší možností, jak si připomenout unikátní kapelu, co sjezdila celou Evropu.

Na jinou strunu zahrají Louty z Roudnice nad Labem, momentálně jedna z nejlepších českých (skate)punkových kapel. Refrény se slogany, co se dostanou pod kůži, melodie co se nevyženou z hlavy. Do stejného ranku zapadají i další vystupující – brněnští Honem s čerstvou deskou Peníze a moc na krku.

I další kapela je z Brna – Supertesla. Vloni vydali po třech sedmipalcích split nahrávku s pražskou stálicí Nežfaleš a čeká je dlouhohrající debut, ze kterého už pár songů v setlistu mají. Těšte se na lehce melancholický punk rock’n’roll s českými texty. Pátou kapelou na hlavním pódiu v Eleven Clubu budou The Desparet Mind z Blanska. Melodický punkrock se vším všudy rozebere klub od samého začátku.

Akustická stage v Pubu U Dvou přátel představí kytaristu texaských Nowherebound Dylana Karna. Člověk si někdy říká, jestli jsou lepší jeho koncerty, nebo až následné vylomeniny na baru. Chybět nemůže ani hanácká legenda Jiří Drtil a ani přitažlivější polovina pražských Just For Being – Tomsn a Stoláč, alias Trendy Brandy.

Bu bu bu!

Foto: Tomas Kusa

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com