Kids and Heroes
Britští veteráni Slaughter And The Dogs se předvedou na pražské premiéře
Redakce 26/02/2017 Pozvánky

Loni oslavili 40. výročí! V sestavě jsou stále dva zakládající členové Wayne Barret a Mick Rossi. A letos vyšla dokonce zbrusu nová deska. Klobouk dolů. Slaughter And The Dogs se věrně drží svého kopyta. Zabijácký kytary, masivní sbory, hymny z ulice, nefalšovanej britskej old school punk rockovej šmak. Pokud jsme pátrali dobře, v Praze se představí kapela poprvé a my jsme hrdí, že je budeme moct uvítat kde jinde než na Sedmičce.

Kdo by neznal pecku Cranked Up Really High nebo první desku Do it Dog Style? Klasický hitovky určitě zazní, ale čekejme i ochutnávky z nového alba Vicious, kde se snaží své prapůvodní kořeny, pevně zarostlé v 70. letech, vytunit novými riffy a nápady. Ať tu pátou dekádu začínají pěkně divoce. Z desky slyšíte tu zkušenost, jak se punkoví veteráni znova po letech naléhavě opírají do kytar. V roce 1975 první punková kapela severozápadní Anglii, předkapela Sex Pistols z roku 1976, živoucí legenda z Manchesteru… tadáá… v březnu živě na kopci.

Našpicujte uši a nenechte si ujít ani předskakující hosty. Zbrusu novou pražskou punk rockovou bandu, Bad Taste, šokézní to překvápko. Kapela, co tu tak nějak chybí, starej dobrej poctivej punk rock, jízlivej, přímej, ale melodickému uchu nadmíru lahodící. V Praze sice hrají o 106, ale na 007 zavítají pánové a dáma poprvé, těšíme se!

SLAUGHTER AND THE DOGS (uk) + BAD TASTE, AFTER PARTY – DJ DAWÍDEK
Sobota 4.3.2017 – KLUB 007 STRAHOV
Chaloupeckého 1903/6, Praha 6, www.klub007strahov.cz
Open 19:00 / Ticket 250Kč

Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com