Kids and Heroes
Britští mods Stone Foundation s filmovým chuligánem v novém videoklipu
Danny 13/03/2014 Novinky, Zahraniční

Stone Foundation se svou novou deskou jednoznačně bodují. Nahrávka nazvaná To Find The Spirit, která vyšla pár dní nazpět, oslovila spoustu fanoušků soulu i mod revivalu, objevuje se ve všech žánrových žebříčcích a nadchla třeba i spoluprací s northern soulovou legendou Nolanem Porterem. Aby toho nebylo málo, obal nového LP má na svědomí Horace Panter, baskytarista nepolevujících The Specials.

Tím nejnovějším, co můžou Stone Foundation nabídnout, je videoklip k titulní písni aktuálního alba. V něm si hlavní roli vystřihl Calum Macnab, známý z chuligánských filmů The Firm nebo Football Factory.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com