Kids and Heroes
Britské legendy Cock Sparrer přivezou na Mighty Sounds nové album
Danny 17/04/2017 Novinky, Zahraniční

Oi! punkové legendě z Londýna Cock Sparrer vyjde tento měsíc nová deska po deseti letech od předcházející řadovky Here We Stand. Novinka, která vyjde ve spolupráci Pirates Press Records a Randale Records, se bude jmenovat Forever, oficiální datum vydání je ohlášeno na 21. dubna a Cock Sparrer tímto vydají album v každé z pěti posledních dekád.

Kapela informace vypouští postupně. Z náhledu bookletu to vypadá, že album bude obsahovat 12 songů, vyjde na jednoduchém černém vinylu a CD a v příštích měsících by ho mělo doprovodit několik sedmipalcových singlů s exkluzivními B-stranami. Připomínáme, že Cock Sparrer jsou headlinerem letošního ročníku festivalu Mighty Sounds.

Ukázku Every Step Of The Way poslouchejte na Soundcloudu, další na Youtube:

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com