Kids and Heroes
Britská naděje emo hardcore Casey vydá novou desku a ukáže se i u nás
G.Zs 11/03/2018 Novinky, Zahraniční

Britská scéna solí jednu mladou kvalitku za druhou. A je úplně jedno, jestli se jedná o melodický punkrock jako třeba Moose Blood, WSTR či Boston Manor nebo post punk jako Shame a Idles. Britská scéna se momentálně žánrovou nedochuceností trápit nemusí. Všechny zmíněné kapely mají jeden společný jmenovatel – chuť hrát kdekoliv na světě, a to i u nás.

Aktuálním příkladem budiž shoegaze emo hc kapela z Jižního Walesu, Casey. Naléhavý a progresivní emo hardcore, který se rád válí na dně až se sebedestruktivním přístupem k patosu a stejně tak z ničeho nic dokáže vystartovat jak nadopovanej jamaskej bobař a bořit hranice mezi tvrďáky a ufňukánky.

Casey, moderní a současná kapela, která zůstává věrná svým vzorům a inspiracím, vydává 16. března u Rise Records svoji druhou řadovou desku Where I Go When I Am Sleeping, která je následníkem fantastického debutu z roku 2016, Love Is Not Enough.

Kapela zahraje 5. dubna v plzeňské Papírně v rámci tour k nové desce, která jede napříč Evropou, společně s Ritual a Endeless Heights, kteří reprezentují kanadskou a australskou novou kytarovou generaci.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com